تاریخچه ما

شرکت تجهیزات تناسب اندام شاندونگ بادلونگ توسط آقای ژائو شیجینگ در شهرستان دژو استان شاندونگ تاسیس شد، تناسب اندام بادی استرانگ، یک شرکت با نام تجاری شاندونگ بادلونگ است، شرکت ما یک گروه بزرگ در صنعت اندام است. کارکنان بادلونگ پایه “توزیع مفاهیم سالم، توسعه بازار، طراحی مبتنی بر فن آوری”، و تلاش برای دستیابی به پیشرفت در زمینه بهداشت، نوآوری و شکستن برای دیدار با نیازهای بهداشتی مردم است.

 

تا کنون، ما بیش از 1000 ورزشگاه ورزشی در هر پایتخت استان و همچنین بسیاری از شهرهای دوم در سراسر چین داریم و محصولات خود را به بیش از 100 کشور صادر کرده ایم. بادی استرانگ به یک مارک معروف در بازارهای داخلی و خارجی تبدیل شده است.

 

کارخانه ما

کارخانه ما در نینجینگ، دژو در استان شاندونگ واقع شده است.پایه تولید ما، گواهینامه ISO، CE و RoHS با سرمایه گذاری با 1.06 میلیارد   RMB یوان، مساحتی بالغ بر 100000 متر مربع و 700 کارگر در خط تولید را در بر می گیرد که بزرگترین اندازه در بین تمام تولید کنندگان لوازم تناسب اندام تجاری چین است.

3.محصول ما

محصولات شامل موارد زیر است:

  • تردمیل باشگاهی
  • سیم کش
  • دوچرخه
  • ماشین های پله ای
  • تجهیزات قدرت
  • وزن آزاد

این شرکت بیش از 300 نوع تجهیزات تناسب اندام تجاری را ارائه می دهد

از جمله تجهیزات قدرت، دوچرخه های ورزشی، ماشین بیضوی تجاری،

دوچرخه های مغناطیسی و تردمیل. همچنین در حفظ نوآوری برای انطباق با تقاضای زیبایی شناسی مداوم مشتریان تلاش می کند.

 

بکارگیری محصول

گروه سلامت بادی استرونگ یک گروه صنعتی تناسب اندام است که بصورت حرفه ای در تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات تناسب اندام تجاری حرفه ای مشغول به فعالیت است و با مدیریت و فعالیت های باشگاه تناسب اندام همکاری می کند. در حال حاضر، پروژه های نمونه ای خود را از تجهیزات ورزشی تجاری در شهرهای بزرگ و صدها شهر بزرگ در سطح دوم راه اندازی کرده است.

 

گواهی ما

به عنوان یک سرویس کیفیت دوگانه وعده از انجمن چین برای کیفیت

جریان صنعت بادی استرانگ و کیفیت محصول به تصویب رسید ISO9001: 2000 گواهینامه سیستم استاندارد بین المللی، CE گواهی ایمنی محصول CE اتحادیه اروپا،ISO14001 گواهی استاندارد بین المللی سیستم مدیریت محیط زیست،OHSAS18001 گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای

 

تجهیزات محصول

  • با فن آوری پیشرفته در سطح جهان و تجهیزات برش لیزر مدرن وارد شده از آلمان برای اطمینان از دقت. تضمین شده است که تمام لوله R ARC بدون زاویه حاد تشکیل شده است.
  • روبات اتوماتیک جوشکاری وارد شده از ژاپن برای تضمین دقت بالا و هنر نقطه جوشکاری، امنیت و ثبات تضمین شده است.
  • با استفاده از تکنولوژی پیشرفته پاشش الکتریکی استاتیک، با استفاده از دو سرپوش و دو رنگ برای تضمین روکش و دوام، از طراحی فوق العاده سطحی استفاده می شود.

 

بازار تولید

تا کنون، ما بیش از 1000 ورزشگاه در همه پایتخت استان ها و همچنین بسیاری از شهرهای دوم در سراسر چین داریم. تجارت و صادرات بیش از 100 کشور و مناطق خارجی را تحت پوشش قرار داده است.

 

خدمات ما

شرکت ما شاخه های خود را در پکن، گوانگژو، شانگهای، شنیانگ، جینان، شیان، چنگدو، ووهان، زنگزو و غیره تاسیس کرده است و انبارهای پس از فروش آن را در این مناطق تأسیس کرده است تا سرعت تعمیرات پس از فروش را افزایش دهد.

ادارات پس از فروش سیستم مسئولیت پذیری ادارات پس از فروش منطقه در مناطق مختلف چین و بسیاری از کارکنان پس از فروش با تجربه و فنی در آنجا هستند تا خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی برای مشتریان را ارائه می دهند.

برای مشتریان خارجی، اگر در دوره گارانتی باشند، ما قطعات DHL را برای حل مشکلات پس از فروش ارسال خواهیم کر