تاریخچه شرکت

بادی سولید یک تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات تناسب اندام با کیفیت بالا برای بازارهای خانه و تجاری است. بادی سولید با بیش از 20 سال تجربه، یکی از وسیع ترین تولیدات محصولات در این صنعت را از جمله سالن های چند ایستگاهی، ماشین آلات وزن آزاد، خط کامل محصولات قلبی عروقی، صفحات وزن، زنگ های کتری، زنگ های گنگ و لوازم جانبی تناسب اندام ارائه می دهد.

 

بادی سولید در سال 1989 تاسیس شد و از 10،000 فوت مربع انبار کالا به بیش از 200،000 فوت مربع تسهیلات و بخش ها در سراسر جهان رشد کرد که در خارج از شیکاگو در Forest Park در ایلینوی، متمرکز است. این شرکت محصولات خود را در ایالات متحده، کانادا و بیش از 100 کشور دیگر در سراسر جهان فروخته است. تعهد سازمان Body-Solid به کیفیت ساخت و ساز، خدمات مشتری و ارزش آن را قادر ساخته است تا شهرت برتر در صنعت تجهیزات تناسب اندام را توسعه دهد. به طور خاص، این شرکت با صنعت خود که ضامن زمان زندگی در منزل و ضمانت های تجاری قوی آن است، شناخته شده است.

اکثریت محصولات بادی سولید تحت گواهینامه ISO-9000 به منظور تهیه مشخصات کیفیت و عملکرد تعریف شده توسط شرکت ساخته شده است و توسط بهترین خدمات مشتری در کسب و کار با متخصصین خدمات بسیار مجرب ارائه می شود که برای خرید بدنه بادی سولید مورد استفاده قرار می گیرند.

محصولات تجاری بادی سولید به عنوان سخت ترین و قابل اطمینان ترین محصولات در بازار ورزشی تناسب اندام شناخته شده اند. تجهیزات ما ساخته شده اند تا در برابر خواسته ها و سوء استفاده از محیط های چند کاربره مقاومت کنند، ما وسیع ترین محصولات تجاری دارای رتبه بندی در صنعت را ارائه می دهیم. این که آیا شما به دنبال ساخت یک تأسیسات با نام تجاری جدید یا اضافه کردن آن به اتاق تناسب اندام خود هستید، بادی سولید برای شما مناسب است. آنچه که تجهیزات تجاری بادی سولید را متمایز می سازد، علاوه بر انتخاب وسیعی از محصولات، این است که تجهیزات ما در انبار آماده حمل است، بدون انتظار، هیچ سفارش خاصی لازم نیست، هروقت که خواستید آماده است. محصولات ما شامل طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی، از سیستم های ورزشی چند ایستگاهی چند منظوره، تا ایستگاه های اختصاصی تک و دو منظوره برای امکانات بزرگ . ما یک خط کامل از اهرم وزن و ایستگاه های وزن و نیمکت های رقابت، و همچنین میله ها، صفحات، زنگ های گنگ، قفسه و لوازم جانبی ارائه می دهیم . نمونه هایی از تاسیسات ما را در بخش خدمات ما در این سایت مشاهده کنید، در استفاده از لیست دلخواه ما راحت باشید و یک نقل قول ایجاد کنید یا با ما تماس بگیرید و ما می توانیم به شما در طراحی اتاق تناسب اندام یا تسهیلات مربوط به نیازهای فضایی و بودجه تان کمک کنیم.

بادی سولید ساخته شده برای زندگی، ساخته شده برای شما

بادی سولید – 25 سال با قدرت

صنعت تناسب اندام در 25 سال گذشته کاملا تغییر کرده است. وقتی بادی سولید در سال 1989 تاسیس شد، اسپندکس نئون و “بادی بای جیک” خشمگین بودند. امروز، همه چیز در مورد تمرینات پرش با شدت شدید، راهپیمایی های بلندپرواز و توپ های شلاق است.

علیرغم تغییرات صنعت، تمرکز و دستورالعمل بادی سولید همچنان باقی مانده است – محصولات زیست محیطی با ارزش با قیمت مناسب را به خرده فروشان، نمایندگی مجاز و فروشندگان در سراسر جهان عرضه می کنند.

بادی سولید بر اساس شعار «ساخته شده برای زندگی» و یک گارانتی طولانی مدت صنعت، به عنوان یک تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات تناسب اندام با کیفیت بالا برای استفاده خانگی و تجاری تبدیل شده است.

بادی سولید دارای یکی از گسترده ترین آرایه های محصولات در صنعت از جمله سالن های چند ایستگاهی، ماشین آلات وزن آزاد، تردمیل ها، بیضوی، ورق های وزن، کتک زدن، دمبل و لوازم جانبی است.

در حال حاضر، محصولات بادی سولید در 44 ایالت در سراسر ایالات متحده و 57 کشور با نمایندگی های کالدونیای جدید و نیکاراگوئه به باهاما و بلژیک فروخته می شود.

این شرکت همچنین در ارائه تجهیزات تناسب اندام با کیفیت بالا برای صدها پلیس و ادارات آتش نشانی، نظامی و دولتی، تیم های ورزشی، مدارس و دانشگاه ها، مراکز توانبخشی و پزشکی و مراکز تناسب اندام در سراسر کشور و جهان کمک کرده است.

امسال، شرکت مبتنی بر IL فارست پارک بیشت و پنجمین سال فعالیت تجاری خود را جشن می گیرد که با ارزش ترین ها را در صنعت تناسب اندام به جهان ارایه می دهد. بادی سولید- 25 سال با قدرت