گروه معماری و دکوراسیون داخلی شرکت وزنه نخستین گروه متخصص در طراحی داخلی و معماری  فضاهای ورزشی کشور.

teamcore-b8
10-b
3-b
قطعا زمانی که به تصویر یک باشگاه خارجی نگاه می کنید نخستین چیزی که نظر شمارا جلب می کند زیبایی، شکوه و جذابیت طراحی آن باشگاه است.
هدف اصلی این گروه  ایجاد فضاهای باشگاهی زیبا و جذاب برای ورزشکاران و در عین حال توجه اساسی به نکات فنی و الزامات طراحی باشگاه ها بر اساس آیین نامه های بین المللی است، آنگونه که  شایسته و درخور حضور هموطنان عزیزمان باشد.

اهداف وزنه

گروه معماری و طراحی داخلی شرکت وزنه تاسیس شده تا پاسخ مناسبی به نیاز های تمامی ورزشکاران باشد. پس از مطالعات فراوران، آسیب شناسی ها و بررسی نقاط ضعف موجود در فضاهای ورزشی کشور جای خالی بهره گیری از چنین تخصص مهمی در فضاها و اماکن ورزشی بسیار محسوس و در بسیاری از موارد سبب ساز مشکلات جدی برای ورزشکاران شده است.
مشکلات عمدتا در دو گروه قابل تقسیم بندی هستند. دسته ی اول مشکلات فنی و مربوط به روشنایی، سیرکولاسیون، روابط فضایی، کمبود فضاهای خدماتی، تهویه و چیدمان دستگاه ها و دسته دوم مربوط به طراحی و زیبایی شناسی هستند که عدم وجود چنین مشخصه ای باعث ایجاد فضایی تنش زا و کاهش اشتیاق ورزشکاران به حضور در باشگاه و ادامه فعالیت های ورزشی شان می شود. شرکت وزنه برای تحقق اهداف بلند خود و بهبود شرایط محیطی باشگاه ها و استفاده حداکثری از ظرفیت ها اقدام به تشکیل دپارتمان معماری و طراحی داخلی کرد که از نظر کارشناسان و مدیران شرکت وزنه امری اجتناب ناپذیر و تخصص معماری را بخش جدا ناپذیر از یک فضای ورزشی می دانند.

تیم معماری وزنه

این تیم متشکل است از معماران و طراحان داخلی خلاق و دارای مهارت های فنی و علمی روز دنیا است که دارای تجربه ی طراحی فضاهای ورزشی متعددی هستند. تمامی اعضای تیم ما درک دقیقی از تمامی نیاز های طراحی در یک باشگاه بدنسازی، باشگاه ورزشی خانگی و مراکز سلامتی دارند. خلاقیت در طراحی ما در کنار درک درست از عملکرد های اجرایی یک باشگاه ورزشی و نیازهای ورزشکاران امکان ایجاد و یا توسعه ی صحیح محیط های ورزشی  که هم پویا و پر انرِژی و کاملا عملکردی باشند را به شایسته ترین شکل ممکن فراهم کرده است.
رعایت نکات اجرایی و حفظ عملکرد صحیح یک باشگاه در کنار حفظ زیبایی و توجه به روحیات ورزشکاران جزو الزامات یک باشگاه هستند که این امر به کمک دانش روز و تخصص های پرسنل و کارشناسان شرکت وزنه محقق گشته است.