بررسی دستگاه شکم بدنسازیAb Coaster توسط شرکت تجهیزات بدنسازی وزنه
دستگاه و محصولات زیادی وجود دارد ، هنگامی که بحث سوزاندن چربی و شکل دادن به شکم مطرح می شود.
دستگاه اب کاستر به عنوان بهترین و موثرترین دستگاه شکم و پهلو معرفی شده است.
Ab Coaster   از سال ۲۰۰۷ وارد عرصه ی تناسب اندام شد تا شما هر چه سریع تر به فرم مورد نظر خود برسید.
عضلاتی که دستگاه ورزشی Ab Coaster روی تقویت آنها تمرکز دارد:
  • ماهیچه های راست شکمی : این ماهیچه هایی هستند که سیکس پک را تشکیل می دهند. هدف آنها حرکت بدن در منطقه بین دنده ها و لگن است.
  • زیر شکم : این عضلات شکمی عمقی هستند که زیر ماهیچه های راست شکمی قرار دارند.
  •  ماهیچه های پهلو داخلی و خارجی: این گروه عضلات در طرفین بدن شما قرار دارند و هنگام کج شدن و چرخیدن، این حرکات را ممکن میکند.
دستگاه شکم بدنسازی اب کاستر ایرانی شرکت وزنه چگونه عمل میکند؟
اب کاستر در طول سالها دچار تغییرات کوچکی در طراحی شده است اما اصل اساسی آن تغییری نکرده.
 دستگاه شامل یک مسیر منحنی، قسمتی برای زانوها و محل استراحت بالاتنه و دستگیره است.
 کاربران روی فوم تشک که چگالی بالایی دارد زانو را قرار می‌دهند و با گرفتن دستگیره ها زانوهای خود را روی سطح بالایی استراحت میدهند.
سپس سراغAbs خود میروند تا زانوهایشان را به سینه بچسبانند. در طول مسیر سر میخورند و به آرامی آزاد می شوند، زانوهایشان را در طول مسیر به عقب و پایین انتقال می‌دهند.
صندلی زانو قابل تنظیم است و به شما اجازه میدهد تا پاهایتان را در زوایای مختلفی قرار دهید. تمامی ریل های دستگاه فولادی است و دارای غلطک نایلونی می‌باشد.
در اب کاستر شما هنگامی که شروع می‌کنید که زانوهایتان را به بالا سر دهید اول عضلات شکمی پایینی خود را درگیر می‌کنید، بعد عضلات شکمی میانی و در نهایت ناحیه بالایی شکم را کامل می‌کنید.
آیا به کمک دستگاه بدنسازی Ab Coaster وزن کم می‌کنم؟
دستگاه اب کاستر معجزه نیست، چون کل بدن شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد. دستگاه کاردیو نیست که عامل اصلی کاهش چربی شکم باشد.
این دستگاه بخشی از فرآیند کاهش وزن می‌باشد که این فرآیند چهار بخش دارد:
 استفاده از اب کاستر، انجام تمرینات کاردیو، کاهش کالری دریافتی و داشتن رژیم تغذیه ای سالم (برای دریافت مشاوره و راهنمایی بهتر با کارشناسان وزنه تماس بگیرید)
اگر از اب کاستر همراه با دستگاه هوازی و رژیم غذایی سالم استفاده کنید نتیجه را خواهید دید. چربی های اضافی که نمی‌خواهید شروع به آب شدن می‌کنند و ماهیچه هایتان از زیر آن چربی ها نمایان می‌شوند.
دلایل استفاده از دستگاه شکم اب کاستر شرکت وزنه
دلایل زیادی وجود دارد که شما برای تمرینات شکمی خود از اب کاستر استفاده کنید. همانطور که بیان کردیم اب کاستر عضلات شکمی شما را درگیر میکند. اب کاستر با ثابت نگه داشتن بالاتنه درحالیکه شما تمرین می‌کنید حالت صحیح بدنتان را حفظ میکند.
بسیاری از کاربران گزارش می دهند که اگر آنها به درستی انجام تمرینات را انجام دهند، پشت و گردنشان راحت تر از انجام تمرینات سنتی شکم کرانچ است.
Ab Coaster همچنین حرکات اضافی باسن را از بین می برد.
افرادی که می‌خواهند عضلاتشان فرم بگیرد اما نمی توانند کرانچ، دراز و نشست و بالا بردن پا را انجام دهند می‌توانند از اب کاستر استفاده کنند. اب کاستر را می‌توان از سایت شرکت تجهیزات بدنسازی وزنه و سایت های وابسته به این شرکت خریداری کنید.